Amazonmixen 2019

Amazonmixen


Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Andreas Holm BK Ax Fredagen den 29 mars 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Andreas Nyberg BK Amiki Fredagen den 5 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Anne Rantanen Eira BK Tisdagen den 23 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Annelie Elnerud B-K Eva Onsdagen den 10 april 18:30
Asko Narkiniemi BwK Ankaret Lördagen den 6 april 12:00
Måndagen den 22 april 19:00
Fredagen den 26 april 18:30
Bengt Boström Aftonbladets IK Onsdagen den 10 april 18:30
Bert Andersson BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Camilla Svedlund BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Catrin Tocklin United BC Söndagen den 24 mars 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Cecilia Modh BK Prime Sthlm Tisdagen den 16 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Elin Granström BK Prime Sthlm Fredagen den 29 mars 18:30
Eva Ericson Larsson Eira BK Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Hannu Lekkerimäki BK Trol Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Hans Modh BK Raa Tisdagen den 16 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Fredagen den 29 mars 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Håkan Thurmander BK Trol Fredagen den 29 mars 18:30
Ida Sandström BK Kometen Lördagen den 6 april 12:00
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Lördagen den 27 april 15:15
Irén Schölin BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Irene Gauffin DN-Expressens IF Onsdagen den 24 april 18:30
Jenny Hjerne BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Jessica Ström Junsele BK Söndagen den 17 mars 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Jimmy Svedlund BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Joy Ekengren B-K Eva Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Kenneth Ovestad BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Kent Sundin Sigma BK Måndagen den 22 april 19:00
Onsdagen den 24 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Kim Barkerud Jakobsbergs BS Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Kjell Isaksson BK Ax Tisdagen den 23 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lars-Erik Karlsson BK Ax Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Leena Haapapuro DN-Expressens IF Måndagen den 22 april 15:00
Lördagen den 27 april 12:00
Leif Sieurin IKW/Köping BK Onsdagen den 3 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lidia Svedberg Uppsala BC 90 Lördagen den 6 april 12:00
Måndagen den 22 april 19:00
Fredagen den 26 april 18:30
Linda Sundin Sollentuna BwK Måndagen den 22 april 19:00
Onsdagen den 24 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Liz Larsson B-K Eva Fredagen den 5 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Liz-Marie Barkerud Jakobsbergs BS Lördagen den 6 april 12:00
Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Madelene Blom BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Lördagen den 27 april 15:15
Maija Karkiainen Eira BK Fredagen den 5 april 18:30
Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Margita Andersson Sollentuna BwK Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Michael Barkerud Jakobsbergs BS Lördagen den 6 april 12:00
Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
My Olsson BK Stjärnan Onsdagen den 3 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Nina Holmberg Jakobsbergs BS Fredagen den 5 april 18:30
Fredagen den 19 april 15:00
Söndagen den 21 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Oskar Almroth AIK Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Pasi Pirinen Eira BK Tisdagen den 23 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Pekka Kurittu Jakobsbergs BS Måndagen den 22 april 15:00
Lördagen den 27 april 12:00
Perry Nylander DN-Expressens IF Onsdagen den 24 april 18:30
Risto Poutanen Jakobsbergs BS Fredagen den 5 april 18:30
Fredagen den 19 april 15:00
Söndagen den 21 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Robert Myrén BK Ax Onsdagen den 24 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Roger Tocklin United BC Söndagen den 24 mars 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Sebastian Cronholm AIK Lördagen den 6 april 12:00
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Lördagen den 27 april 15:15
Sigge Holmberg Jakobsbergs BS Fredagen den 5 april 18:30
Söndagen den 14 april 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Sirje Timuska Eira BK Tisdagen den 23 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Tomas Lind BK Runan Onsdagen den 17 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Tony Bodin BK Runan Måndagen den 22 april 15:00
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00
Lördagen den 27 april 14:00
Lördagen den 27 april 14:40
Lördagen den 27 april 15:15
Urban Norman Junsele BK Söndagen den 17 mars 12:00
Fredagen den 26 april 18:30
Åsa Myrén BK Prime Sthlm Onsdagen den 24 april 18:30
Fredagen den 26 april 18:30
Lördagen den 27 april 12:00

TOTALT: 56 SPELARE
Startande spelare: 56
Registrerade starter: 34
Spelade starter: 146

En webblösning utvecklad av

MERIQ